TeKNoLoJiK GeNç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeKNoLoJiK GeNç

TeKNoLoJiK YeNiLiKLeRiNiN aDReSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize Hosgeldiniz. Sitemizde iyi Vakit Geçirmenizi Diliyoruz...

f.Bahçe'den başkası yalan

YazarMesaj
fuat
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Ruh Hali : f.Bahçe'den başkası yalan Yurekl10
Ikizler Maymun
Rep Gücü : 12
Doğum tarihi : 03/06/92

f.Bahçe'den başkası yalan Empty
MesajKonu: f.Bahçe'den başkası yalan   f.Bahçe'den başkası yalan Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 12:02 pm

11 Haziran 2009 Perşembe * 08:54

Middlesbrough'dan ayrılacak olan Tuncay Şanlı, henüz Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini; ama gelirse de F.Bahçe'de oynayacağını ifade etti.

Middlesbrough'dan ayrılacak olan Tuncay Şanlı, "İngiltere'de kalmak istiyorum. Türkiye'yi şu an için düşünmüyorum, ama bir gün dönersem formasını giyeceğim takım belli" dedi.

İngiltere'de futbol hayatını sürdüren milli yıldız Tuncay Şanlı, takımı Middlesbrough'nun bonservis bedelini açıklamasını bekliyor. Ada'da iki sezonu geride bıraktığını ifade eden Tuncay, Middlesbrough'dan ayrılacağını dile getirirken, "Futbol hayatımı İngiltere'de sürdürmek istiyorum. Kendi takımımda değil, ama burada futbol oynayacağım. Birçok takım ile temas halindeyim. Ancak takımların transferle ilgili olarak Middlesbrough'nun bonservis bedelimi açıklamasını bekliyorlar. Miktar açıklanmadığı için resmi teklif yapılmıyor" dedi.
FORD/OTOSAN TRANSIT
2008 / 37.000 km
40.000 TL

F.Bahçemiz'in de kendisine sıcak baktığını belirten Tuncay, "Şimdilik, Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum ama bir gün dönersem formasını giyeceğim takım Fenerbahçe olur. Çünkü ben Fenerbahçeliyim" diye konuştu. İngiltere'nin dışında da transferde alternatif ülkelerin bulunduğunu dile getiren tecrübeli oyuncu, "Almanya veya İspanya olabilir. Görüştüğümüz takımlar var, ancak 2-3 yıl daha İngiltere'de oynamak istiyorum" dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası